LUTY

12.02.2018 konsultacje indywidualne z psychologiem. Chętnych    do skorzystania z konsultacji  rodziców prosimy o kontakt z nauczycielkami grup w celu ustalenia godziny spotkania.
14.02.2018 „Dzielnice Gdańska” – cz.1 – zajęcia edukacyjne w ramach programu Gdańskiej  Akademii Przedszkolaka „Młody przewodnik po Gdańsku” – gr. V, VI
14.02.2018 „Droga królewska” – cz.1 – zajęcia edukacyjne w ramach programu Gdańskiej  Akademii Przedszkolaka „Młody przewodnik po Gdańsku” – gr. III
15.02.2018 „Stocznia i stoczniowcy” – cz.1 – zajęcia edukacyjne  w ramach programu Gdańskiej  Akademii Przedszkolaka „Młody przewodnik po Gdańsku” – gr. IV,IX
19.02.2018 Przedstawienie teatralne „ Jaś i Małgosia”
22.02.2018 „Dzielnice Gdańska” – cz.2 – zajęcia edukacyjne  w ramach programu Gdańskiej  Akademii Przedszkolaka „Młody przewodnik po Gdańsku” – gr. V, VI
22.02.2018 „Droga królewska” – cz.2 – zajęcia edukacyjne  w ramach programu Gdańskiej  Akademii Przedszkolaka „Młody przewodnik po Gdańsku” – gr. III
22.02.2018 „Stocznia i stoczniowcy” – cz.2 – zajęcia edukacyjne  w ramach programu Gdańskiej  Akademii Przedszkolaka „Młody przewodnik po Gdańsku” – gr. IV, IX

 

STYCZEŃ

03.01.2018 Koncert muzyczny "Start, karnawał czeka"
08.01.2018 Konsultacje indywidualne z psychologiem. Chętnych do skorzystania z konsultacji  rodziców prosimy o kontakt z nauczycielkami grup w celu ustalenia godziny spotkania.
10.01.2018 Przedstawienie teatralne "Zło tańcem zwyciężaj"
15.01.2018 "Stocznia i stoczniowcy"-cz.1- zajęcia edukacyjne w ramach programu Gdańskiej Akademii Przedszkolaka "Młody przewodnik po Gdańsku"- gr. IV, IX
16.01.2018 Wyjście do Szkoły Podstawowej nr 1 na przedstawienie w wykonaniu uczniów kl.I  - gr. VII, VIII
17.01.2018 Warsztaty marynistyczne - gr. IX
18.01.2018 DZIEŃ ZIMY
22.01.2018 BAL KARNAWAŁOWY
25.01.2018 Stocznia i stoczniowcy"-cz.2- zajęcia edukacyjne w ramach programu Gdańskiej Akademii Przedszkolaka "Młody przewodnik po Gdańsku"- gr. IV, IX
31.01.2018 Przesiewowe badanie słuchu (Prowadzą pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 5 w Gdańsku)- konsultacja

Podobny obraz

ZAPRASZAMY BABCIE I DZIADKÓW NA UROCZYSTOŚCI Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA

19.01.2018 – godz. 14.00 – grupa VIII „Tygryski”
                    godz. 14.30 – grupa VII „Żabki”
                    godz. 15.00 – grupa V "Stokrotki"

23.01.2018 – godz. 14.00 –  grupa III „Motylki”
                    godz. 14.30 –grupa II „Wiewiórki”
                    godz. 15.00-  grupa IV „Jeżyki”
                   

26.01.2018 -  godz. 14.00 –grupa I „Misie”
                    godz. 14.30 –  grupa IX „Kotki”
                    godz. 15.00 – grupa  VI „Biedronki”

GRUDZIEŃ

01.12.2017 „Zdrowe zęby z Wiewiórem” – akcja profilaktyczna promująca zdrowie jamy ustnej i przyjazny dla dzieci wizerunek dentysty
04.12.2017 konsultacje indywidualne z psychologiem. Chętnych do skorzystania z konsultacji  rodziców prosimy o kontakt z nauczycielkami grup w celu ustalenia godziny spotkania
04.12.2017 „Zwierzęta gdańskich lasów, jezior i mórz” – cz.2 – zajęcia edukacyjne w ramach programu Gdańskiej  Akademii Przedszkolaka „Młody przewodnik po Gdańsku” – gr. IV, VI, VII, VIII, IX
04.12.2017 Dawne zawody i kuchnia w średniowiecznym Gdańsku” – cz.2 – zajęcia edukacyjne w ramach programu Gdańskiej  Akademii Przedszkolaka „Młody przewodnik po Gdańsku” – gr. V
04.12.2017

Wyjazd do teatru „Miniatura”. Udział w VI edycji Konkursu Edukacyjnego „Jestem bezpieczny na drodze” – małe formy teatralne – gr IX

05.12.2017 Spotkanie z Mikołajem
05.12.2017 Wyjazd do teatru „Miniatura na przedstawienie „Magiczne święta Malwiny” – gr VII, VIII
06.12.2017 Koncert muzyczny „Bardzo szczęśliwy Święty Mikołaj”
08.12.2017 „Z Mikołajem na sportowo” – wyjście do Szkoły Podstawowej nr 1 – grupy VI, VII, VIII
11.12.2017 Przedstawienie teatralne „ Opowieść Wigilijna”
13.12.2017 Znani Gdańszczanie i Gdańszczanki” – cz.1 – zajęcia edukacyjne w ramach programu Gdańskiej  Akademii Przedszkolaka „Młody przewodnik po Gdańsku” – gr. V, VI
13.12.2017 Przesiewowe badanie słuchu (Prowadzą pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 5 w Gdańsku)
18.12.2017 Znani Gdańszczanie i Gdańszczanki” – cz.2 – zajęcia edukacyjne w ramach programu Gdańskiej  Akademii Przedszkolaka „Młody przewodnik po Gdańsku” – gr. V, VI
19.12.2017 Wyjazd do teatru Miniatura na przedstawienie "Magiczne święta Malwiny"- gr. VI, IV


ZAPRASZAMY NA ŚWIĄTECZNE PRZEDSTAWIENIA W WYKONANIU DZIECIZnalezione obrazy dla zapytania choinka gif

12.12.2017 – godz. 14.00 – grupa V „Stokrotki”
                    godz. 14.30 – grupa II „Wiewiórki”
                    godz. 15.00 – grupa IV „Jeżyki”

15.12.2017 – godz. 14.00 – grupa I „Misie”
                    godz. 14.30 – grupa IX „Kotki”
                    godz. 15.00 – grupa  VI „Biedronki”

19.12.2017 – godz. 13.30 -  grupa VII „Żabki”
                    godz. 14.00 – grupa III „Motylki”
                    godz. 14.30 – grupa VIII „Tygryski”



LISTOPAD

02.11.2017 „Zwierzęta gdańskich lasów, jezior i mórz” – cz.1 – zajęcia edukacyjne w ramach programu Gdańskiej  Akademii Przedszkolaka „Młody przewodnik po Gdańsku” – gr. IV, VI, VII, VIII, IX
02.11.2017 Dawne zawody i kuchnia w średniowiecznym Gdańsku” – cz.1 – zajęcia edukacyjne w ramach programu Gdańskiej  Akademii Przedszkolaka „Młody przewodnik po Gdańsku” – gr. V
06.11.2017 konsultacje indywidualne z psychologiem. Chętnych do skorzystania z konsultacji  rodziców prosimy o kontakt z nauczycielkami grup w celu ustalenia godziny spotkania
08.11.2017 warsztaty edukacyjne w ramach projektu „Finansowy elementarz” – gr. VI, VII, VIII
13.11.2017 „Polak mały” zajęcia edukacyjne prowadzone przez pracownika IPN – gr. IV, V, IX
15.11.2017 „Polak mały” zajęcia edukacyjne prowadzone przez pracownika IPN – gr. VI, VII, VIII
20.11.2017 „Zwierzęta gdańskich lasów, jezior i mórz” – cz.2 – zajęcia edukacyjne w ramach programu Gdańskiej  Akademii Przedszkolaka „Młody przewodnik po Gdańsku” – gr. IV, VI, VII, VIII, IX
20.11.2017 Dawne zawody i kuchnia w średniowiecznym Gdańsku” – cz.2 – zajęcia edukacyjne w ramach programu Gdańskiej  Akademii Przedszkolaka „Młody przewodnik po Gdańsku” – gr. V
21.11.2017 Dzień TUMBO- dzień solidarności z dziećmi w żałobie
22.11.2017 „Dzień w stoczni” – zajęcia edukacyjne i zabawy dowolne
w wydziale zabaw ECS – gr. IX
27.11.2017 „Dzień Pluszowego Misia”
29.11.2017 koncert muzyczny „Czy muzyka jest potrzebna”
30.11.2017 Zabawa Andrzejkowa


PAŹDZIERNIK

05.10.2017 „Dzień w stoczni”-zajęcia edukacyjne i zabawy dowolne w wydziale zabaw ECS – grupa V „Stokrotki”
09.10.2017 „Fascynujący świat pszczół” – zajęcia edukacyjne – grupy:  VII „Żabki”, VIII „Tygryski”
09.10.2017 konsultacje indywidualne z psychologiem. Chętnych do skorzystania z konsultacji Rodziców prosimy o kontakt z nauczycielkami grup w celu ustalenia godziny spotkania.
11.10.2017 Jesienne zabawy
12.10.2017 przedstawienie teatralne „ Znów na zamku w Bajaderze”
16.10.2017 Koncert muzyczny „Zaczarowana jesień”
19.10.2017 „Zaklęte w bursztynie” cz.1 - zajęcia edukacyjne w ramach programu Gdańska Akademia Przedszkolaków –  grupy: VII „Żabki”, VIII „Tygryski”
23.10.2017 zdjęcia do kalendarzy
24.10.2017 „Dawne zawody i kuchnia w średniowiecznym Gdańsku” cz.1 – zajęcia edukacyjne w ramach programu Gdańska Akademia Przedszkolaków – grupy: IV „Jeżyki”, IX „Kotki”
24.10.2017 Pasowanie na przedszkolaka – grupy: I, II
25.10.2017 „Dzień w stoczni” – zajęcia edukacyjne i zabawy dowolne w wydziale zabaw ECS – grupa IV „Jeżyki”

WRZESIEŃ

18.09.2017 Przedstawienie teatralne „Mała syrenka”
20.09.2017 Dzień Przedszkolaka
21.09.2017 Wycieczka na spotkanie edukacyjne z  Krokodylem Tirkiem  do   siedziby Inspekcji Transportu Drogowego w Gdańsku – grupy VI i VIII
26.09.2017 Zdjęcia portretowe grupy