Jak co roku w  naszym przedszkolu odbyły się jasełka i przedstawienia Bożonarodzeniowe,  przygotowane przez nasze przedszkolaki. Przedstawienia były wyjątkowe i magiczne. Dzieci z dużym zaangażowaniem
i zapałem odgrywały swoje role i przepięknie prezentowały się w strojach przygotowanych specjalnie
na tą okazję przez rodziców.  
Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami. Wszyscy z niecierpliwością oczekują jego nadejścia, ale okres poprzedzający ten niezwykły czas jest dla przedszkolaków bardzo pracowity. Dzieci ćwiczą z wielką pasją swoje role i wykonują własnoręcznie upominki, aby wręczyć je swym najbliższym. Jednak czas ten choć pracowity, pozwala wszystkim poczuć atmosferę tych wyjątkowych
i magicznych świąt. A Mikołaj, który odwiedza dzieci po skończonych występach, aby wręczyć im prezenty jest dużym zaskoczeniem i wielką radością .