27 listopada wszystkie dzieci z  Przedszkola „Pod tęczą” uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami. Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach, nauczyły się wiersza o misiu, bawiły się z Misiem FELKIEM
 w starego niedźwiedzia oraz tańczyły z misiami . Felek przygotował dla dzieci konkursy z nagrodami.
 Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości.  Ukoronowaniem tego dnia było rozstrzygniecie konkursu plastycznego „ Mój przyjaciel Miś”. Konkurs przeznaczony był dla dzieci i rodziców. Ilość wykonanych misiów wprawiła wszystkich o przysłowiowy zawrót głowy. Zarówno rodzice jak i dzieci wykazali się ogromną pomysłowością, wyobraźnią i oryginalnością podczas wykonywania misiów. Były misie z balonów, z ręczników ,papieru, szyte pieczołowicie ręcznie i wiele, wiele innych. Właściciele zostali nagrodzeni oraz otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się
 z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.